Batteri for UNI-T UTi220B, UTi220B Heavy Duty Thermal Camera, ICR18650 3.6 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Blue
Dimensions: 67.70 x 18.30 x 18.30mm
Rate: 9.36 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 73 g /2.58 oz
Net Weight: 48 g /1.69 oz
EAN: 4894128218494
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| UNI-T | UTi220B, UTi220B Heavy Duty Thermal Camera, UTi22A, UTi22A Heavy Duty Thermal Camera |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| UNI-T | ICR18650 |
Mer information
| Vikt | 0.073000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till Kamera |
| EAN | 4894128218494 |
| Erstatter varenummer | ICR18650 |
| Passer til | UNI-T UTi220B, UTi220B Heavy Duty Thermal Camera, UTi22A, UTi22A Heavy Duty Thermal Camera |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 67.70 x 18.30 x 18.30mm |
Stocks
Batteri for UNI-T UTi220B, UTi220B Heavy Duty Thermal Camera, ICR18650 3.6 V 2600 mAh