Batteri for URC TRC-1080, TRC-820, RM-2, R100, MXHP-R500, MXHP BTBL73386 3.7 V 1700 mAh
Beskrivning
Capacity: 1700 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 54.50 x 35.25 x 10.00mm
Rate: 6.29 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 61.8 g /2.18 oz
Net Weight: 36.8 g /1.30 oz
EAN: 4894128164999
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| URC | TRC-1080, TRC-820, RM-2, R100, MXHP-R500, MXHP-R700 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| URC | BTBL73386 |
Mer information
| Vikt | 0.061800 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128164999 |
| Erstatter varenummer | BTBL73386 |
| Passer til | URC TRC-1080, TRC-820, RM-2, R100, MXHP-R500, MXHP-R700 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 1700 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 54.50 x 35.25 x 10.00mm |
Stocks
Batteri for URC TRC-1080, TRC-820, RM-2, R100, MXHP-R500, MXHP BTBL73386 3.7 V 1700 mAh