Batteri for UWANT X100, X100 Pro, X100 S INR18650 28.8 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 28.8 V
Color: Black
Dimensions: 237.50 x 82.30 x 42.00mm
Rate: 115.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 982 g /34.64 oz
Net Weight: 802 g /28.29 oz
EAN: 4894128217237
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| UWANT | X100, X100 Pro, X100 S |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| UWANT | INR18650 |
Mer information
| Vikt | 0.982000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217237 |
| Erstatter varenummer | INR18650 |
| Passer til | UWANT X100, X100 Pro, X100 S |
| Spänning | 28.8 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 237.50 x 82.30 x 42.00mm |
Stocks
Batteri for UWANT X100, X100 Pro, X100 S INR18650 28.8 V 4000 mAh