Batteri for Verathon 0400-0102, B-VM02H223L-R, GlideScope AVL 0400-0127 R02 7.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 132.70 x 24.00 x 18.50mm
Rate: 19.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 240 g /8.47 oz
Net Weight: 100 g /3.53 oz
EAN: 4894128222002
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Verathon | 0400-0102, B-VM02H223L-R, GlideScope AVL Cobalt 0570-0338 Monitor, lidescope Cobalt AVL Laryngoscope |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Verathon | 0400-0127 R02, B11805, LIF11805, OM0109 |
Mer information
| Vikt | 0.240000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222002 |
| Erstatter varenummer | 0400-0127 R02, B11805, LIF11805, OM0109 |
| Passer til | Verathon 0400-0102, B-VM02H223L-R, GlideScope AVL Cobalt 0570-0338 Monitor, lidescope Cobalt AVL Laryngoscope |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.70 x 24.00 x 18.50mm |
Stocks
Batteri for Verathon 0400-0102, B-VM02H223L-R, GlideScope AVL 0400-0127 R02 7.4 V 2600 mAh