Batteri for VOLVO Compact Car Siren, 8637399, 8622268, 9452709 GP320BVH6A6 7.2 V 150 mAh
Beskrivning
Capacity: 150 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 37.20 x 26.00 x 14.60mm
Rate: 1.08 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 58 g /2.05 oz
Net Weight: 33 g /1.16 oz
EAN: 4894128192350
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| VOLVO | Compact Car Siren, 8637399, 8622268, 9452709, 9162941, 91110042 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| VOLVO | GP320BVH6A6, N2H280, GP320BVHX6, 6N280BC |
Mer information
| Vikt | 0.058000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128192350 |
| Erstatter varenummer | GP320BVH6A6, N2H280, GP320BVHX6, 6N280BC |
| Passer til | VOLVO Compact Car Siren, 8637399, 8622268, 9452709, 9162941, 91110042 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 150 mAh |
| Dimension | 37.20 x 26.00 x 14.60mm |
Stocks
Batteri for VOLVO Compact Car Siren, 8637399, 8622268, 9452709 GP320BVH6A6 7.2 V 150 mAh