Batteri for Xiaomi 34264, BHR5195EU, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ult P2150-4S2P-MMBK 14.4 V 6800 mAh
Beskrivning
Capacity: 6800 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.80 x 38.60 x 36.80mm
Rate: 97.92 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 580 g /20.11 oz
Net Weight: 400 g /14.11 oz
EAN: 4894128219149
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Xiaomi | 34264, BHR5195EU, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra |
| Dreame | Bot L10 Prime, Bot L10s Plus, Bot L10s Pro, Bot L10s Pro Ultra Heat, Bot L10s Ultra, D10 Plus RLS3D HA05-013 + Auto-Empty Base, D10s Pro, D10s Pro R2250, D10s RLS3L, L10 Prime, L10s Pro, Mova E30 Ultra, R2250, RCEE0301, RCS7, RLE51SE +, RLL11GC, RLL42SD, RLL82CE, RLS6A, RLS6L |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Xiaomi | P2150-4S2P-MMBK |
| Dreame | P2150-4S2P-MMBK |
Mer information
| Vikt | 0.580000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219149 |
| Erstatter varenummer | P2150-4S2P-MMBK |
| Passer til | Xiaomi 34264, BHR5195EU, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra; Dreame Bot L10 Prime, Bot L10s Plus, Bot L10s Pro, Bot L10s Pro Ultra Heat, Bot L10s Ultra, D10 Plus RLS3D HA05-013 + Auto-Empty Base, D10s Pro, D10s Pro R2250, D10s RLS3L, L10 Prime, L10s Pro, Mova E30 Ultra, R2250, RCEE0301, RCS7, RLE51SE +, RLL11GC, RLL42SD, RLL82CE, RLS6A, RLS6L |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 6800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.80 x 38.60 x 36.80mm |
Stocks
Batteri for Xiaomi 34264, BHR5195EU, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ult P2150-4S2P-MMBK 14.4 V 6800 mAh