Batteri for Xiaomi B305GL, MJGWXDJ, Truclean W10 MJGWXDJ 21.6 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Blue
Dimensions: 153.40 x 53.30 x 50.20mm
Rate: 86.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 683 g /24.09 oz
Net Weight: 503 g /17.74 oz
EAN: 4894128217275
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Xiaomi | B305GL, MJGWXDJ, Truclean W10 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Xiaomi | MJGWXDJ, SZ2101-S |
Mer information
| Vikt | 0.683000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217275 |
| Erstatter varenummer | MJGWXDJ, SZ2101-S |
| Passer til | Xiaomi B305GL, MJGWXDJ, Truclean W10 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Producent | Xiaomi |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 153.40 x 53.30 x 50.20mm |
Stocks
Batteri for Xiaomi B305GL, MJGWXDJ, Truclean W10 MJGWXDJ 21.6 V 4000 mAh