Batteri for Telenot B+B, F9, F1011/S, FM 433, 35 973 6N-270AA 7.2 V 600 mAh
Beskrivning
Capacity: 600 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Green
Dimensions: 86.20 x 28.80 x 14.50mm
Rate: 4.32 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 132 g /4.66 oz
Net Weight: 82 g /2.89 oz
EAN: 4894128197355
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Telenot | B+B, F9, F1011/S, FM 433, 35 973 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Telenot | 6N-270AA |
Mer information
| Vikt | 0.132000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128197355 |
| Erstatter varenummer | 6N-270AA |
| Passer til | Telenot B+B, F9, F1011/S, FM 433, 35 973 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 600 mAh |
| Dimension | 86.20 x 28.80 x 14.50mm |
Stocks
Batteri for Telenot B+B, F9, F1011/S, FM 433, 35 973 6N-270AA 7.2 V 600 mAh