Batteri for Black & Decker PD600, PD600G, PD700G 5102993-00 6 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 6 V
Color: Green
Dimensions: 101.00 x 34.00 x 38.40mm
Rate: 12 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 253 g /8.92 oz
Net Weight: 183 g /6.46 oz
EAN: 4894128219491
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black & Decker | PD600, PD600G, PD700G |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Black & Decker | 5102993-00 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.253000 |
| Passer til | Black & Decker PD600, PD600G, PD700G |
| Erstatter varenummer | 5102993-00 |
| EAN | 4894128219491 |
| Spänning | 6 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Black & Decker |
| Dimension | 101.00 x 34.00 x 38.40mm |
Stocks
Batteri for Black & Decker PD600, PD600G, PD700G 5102993-00 6 V 2000 mAh