Batteri for Black & Decker 9073, 9073 Type 1 2.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 2.4 V
Color: Green
Dimensions: 45.30 x 35.20 x 22.80mm
Rate: 4.8 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 102 g /3.60 oz
Net Weight: 77 g /2.72 oz
EAN: 4894128219095
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black & Decker | 9073, 9073 Type 1 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.102000 |
| Passer til | Black & Decker 9073, 9073 Type 1 |
| EAN | 4894128219095 |
| Spänning | 2.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Black & Decker |
| Dimension | 45.30 x 35.20 x 22.80mm |
Stocks
Batteri for Black & Decker 9073, 9073 Type 1 2.4 V 2000 mAh