Batteri for Black & Decker 9078, 9078 Type 1 5102057-00 3.6 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Black
Dimensions: 65.10 x 33.50 x 27.30mm
Rate: 7.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 137 g /4.83 oz
Net Weight: 112 g /3.95 oz
EAN: 4894128214854
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black & Decker | 9078, 9078 Type 1 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Black & Decker | 5102057-00 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.137000 |
| Passer til | Black & Decker 9078, 9078 Type 1 |
| Erstatter varenummer | 5102057-00 |
| EAN | 4894128214854 |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Black & Decker |
| Dimension | 65.10 x 33.50 x 27.30mm |
Stocks
Batteri for Black & Decker 9078, 9078 Type 1 5102057-00 3.6 V 2000 mAh