Batteri for Black & Decker BDCS40G Type 1, CS3652LC, CS3652LC NCR18650-8 3.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Black
Dimensions: 66.00 x 19.50 x 18.50mm
Rate: 9 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 71 g /2.50 oz
Net Weight: 46 g /1.62 oz
EAN: 4894128218463
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black & Decker | BDCS40G Type 1, CS3652LC, CS3652LC Type 2, CS3652LC-GB, LI3100 Type 3, LI4000 Type 1, LI4000 Type 5 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Black & Decker | NCR18650-8 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.071000 |
| Passer til | Black & Decker BDCS40G Type 1, CS3652LC, CS3652LC Type 2, CS3652LC-GB, LI3100 Type 3, LI4000 Type 1, LI4000 Type 5 |
| Erstatter varenummer | NCR18650-8 |
| EAN | 4894128218463 |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Black & Decker |
| Dimension | 66.00 x 19.50 x 18.50mm |
Stocks
Batteri for Black & Decker BDCS40G Type 1, CS3652LC, CS3652LC NCR18650-8 3.6 V 2500 mAh