Batteri for Black & Decker 2372-01, LPS7000 13MM Type 1, Skil NCR18650-2 7.4 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 66.40 x 36.80 x 18.40mm
Rate: 18.5 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 117 g /4.13 oz
Net Weight: 92 g /3.25 oz
EAN: 4894128218470
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black & Decker | 2372-01, LPS7000 13MM Type 1, Skil F012237200 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Black & Decker | NCR18650-2 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.117000 |
| Passer til | Black & Decker 2372-01, LPS7000 13MM Type 1, Skil F012237200 |
| Erstatter varenummer | NCR18650-2 |
| EAN | 4894128218470 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Black & Decker |
| Dimension | 66.40 x 36.80 x 18.40mm |
Stocks
Batteri for Black & Decker 2372-01, LPS7000 13MM Type 1, Skil NCR18650-2 7.4 V 2500 mAh