Batteri for Black & Decker SZ360, SZ360 Type 1, SZ360B 3.6 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Grey
Dimensions: 101.10 x 22.60 x 22.30mm
Rate: 7.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 181 g /6.38 oz
Net Weight: 111 g /3.92 oz
EAN: 4894128216698
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Black & Decker | SZ360, SZ360 Type 1, SZ360B |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.181000 |
| Passer til | Black & Decker SZ360, SZ360 Type 1, SZ360B |
| EAN | 4894128216698 |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Black & Decker |
| Dimension | 101.10 x 22.60 x 22.30mm |
Stocks
Batteri for Black & Decker SZ360, SZ360 Type 1, SZ360B 3.6 V 2000 mAh