Batteri for Craftsman 900.11458 cordless screw driver 4.8 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 4.8 V
Color: Black
Dimensions: 89.40 x 35.00 x 23.10mm
Rate: 9.6 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 221 g /7.80 oz
Net Weight: 151 g /5.33 oz
EAN: 4894128219118
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Craftsman | 900.11458 cordless screw driver |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.221000 |
| Passer til | Craftsman 900.11458 cordless screw driver |
| EAN | 4894128219118 |
| Spänning | 4.8 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | Craftsman |
| Dimension | 89.40 x 35.00 x 23.10mm |
Stocks
Batteri for Craftsman 900.11458 cordless screw driver 4.8 V 2000 mAh