Batteri for ELCA Radiocontrol E1-BAT1 3.7 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Orange
Dimensions: 83.20 x 48.70 x 17.55mm
Rate: 7.4 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 94 g /3.32 oz
Net Weight: 59 g /2.08 oz
EAN: 4894128208044
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| ELCA | Radiocontrol |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| ELCA | E1-BAT1 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
|---|---|
| Vikt | 0.094000 |
| Passer til | ELCA Radiocontrol |
| Erstatter varenummer | E1-BAT1 |
| EAN | 4894128208044 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Producent | ELCA |
| Dimension | 83.20 x 48.70 x 17.55mm |
Stocks
Batteri for ELCA Radiocontrol E1-BAT1 3.7 V 2000 mAh