Batteri for IMET M880 AXT, AXT Transmitters BE1200 1.2 V 4300 mAh
Beskrivning
Capacity: 4300 mAh
Voltage: 1.2 V
Color: Black
Dimensions: 75.25 x 30.80 x 26.90mm
Rate: 5.16 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 136 g /4.80 oz
Net Weight: 66 g /2.33 oz
EAN: 4894128208051
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| IMET | M880 AXT, AXT Transmitters |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| IMET | BE1200, AS105 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
|---|---|
| Vikt | 0.136000 |
| Passer til | IMET M880 AXT, AXT Transmitters |
| Erstatter varenummer | BE1200, AS105 |
| EAN | 4894128208051 |
| Spänning | 1.2 V |
| Kapacitet | 4300 mAh |
| Producent | IMET |
| Dimension | 75.25 x 30.80 x 26.90mm |
Stocks
Batteri for IMET M880 AXT, AXT Transmitters BE1200 1.2 V 4300 mAh