Batteri for Samuel STL-500 U80586R01 20 V 4900 mAh
Beskrivning
Capacity: 4900 mAh
Voltage: 20 V
Color: Black
Dimensions: 117.30 x 76.80 x 74.00mm
Rate: 98 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 874 g /30.83 oz
Net Weight: 684 g /24.13 oz
EAN: 4894128212867
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Samuel | STL-500 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Samuel | U80586R01 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.874000 |
| Passer til | Samuel STL-500 |
| Erstatter varenummer | U80586R01 |
| EAN | 4894128212867 |
| Spänning | 20 V |
| Kapacitet | 4900 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Samuel |
| Dimension | 117.30 x 76.80 x 74.00mm |
Stocks
Batteri for Samuel STL-500 U80586R01 20 V 4900 mAh