Batteri for Snap-on CT761, CTPP761, CTR761, CTRS761 CTB8174 14.4 V 2400 mAh
Beskrivning
Capacity: 2400 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 84.60 x 47.50 x 91.60mm
Rate: 34.56 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 456 g /16.08 oz
Net Weight: 266 g /9.38 oz
EAN: 4894128215219
7.2V + 7.2V
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Snap-on | CT761, CTPP761, CTR761, CTRS761 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Snap-on | CTB8174 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.456000 |
| Passer til | Snap-on CT761, CTPP761, CTR761, CTRS761 |
| Erstatter varenummer | CTB8174 |
| EAN | 4894128215219 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2400 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Snap-on |
| Dimension | 84.60 x 47.50 x 91.60mm |
Stocks
Batteri for Snap-on CT761, CTPP761, CTR761, CTRS761 CTB8174 14.4 V 2400 mAh