Batteri for AirSep FreeSthle 5 Oxyegn AS077 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 131.40 x 73.50 x 20.00mm
Rate: 74.88 Wh
Type: LiFePO4
Gross Weight: 450 g /15.87 oz
EAN: 4894128227984
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| AirSep | FreeSthle 5 Oxyegn |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| AirSep | AS077, BT020-1 |
Mer information
| Vikt | 0.450000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227984 |
| Erstatter varenummer | AS077, BT020-1 |
| Passer til | FreeSthle 5 Oxyegn |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | LiFePo4 |
| Dimension | 131.40 x 73.50 x 20.00mm |
Stocks
Batteri for AirSep FreeSthle 5 Oxyegn AS077 14.4 V 5200 mAh