Batteri for AMICA Aura VM7050 1191708 21.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 94.00 x 70.00mm
Rate: 54 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 450 g /15.87 oz
EAN: 4894128227885
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| AMICA | Aura VM7050 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| AMICA | 1191708, BP21620H |
Mer information
| Vikt | 0.450000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227885 |
| Erstatter varenummer | 1191708, BP21620H |
| Passer til | Aura VM7050 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 94.00 x 70.00mm |
Stocks
Batteri for AMICA Aura VM7050 1191708 21.6 V 2500 mAh