Batteri for Bosch BBHL2214, BBHL2214TW 908BPV216 21.6 V 3400 mAh
Beskrivning
Capacity: 3400 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 101.60 x 68.50 x 40.00mm
Rate: 73.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 450 g /15.87 oz
EAN: 4894128227878
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BBHL2214, BBHL2214TW |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 908BPV216, 11026735 |
Mer information
| Vikt | 0.450000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227878 |
| Erstatter varenummer | 908BPV216, 11026735 |
| Passer til | BBHL2214TW,BBHL2214 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 3400 mAh |
| Producent | Bosch |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 101.60 x 68.50 x 40.00mm |
Stocks
Batteri for Bosch BBHL2214, BBHL2214TW 908BPV216 21.6 V 3400 mAh