Batteri for Burley Gas Fire BAT4240 7.2 V 1500 mAh
Beskrivning
Capacity: 1500 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Green
Dimensions: 49.20 x 42.60 x 28.80mm
Rate: 10.8 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 170.2 g /6.00 oz
Net Weight: 145.2 g /5.12 oz
EAN: 4894128166504
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Burley | Gas Fire |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Burley | BAT4240, GP60AAH6YMX |
Mer information
| Produkttyp | Batteri |
|---|---|
| Vikt | 0.170200 |
| Erstatter varenummer | BAT4240, GP60AAH6YMX |
| Passer til | Burley Gas Fire |
| EAN | 4894128166504 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 1500 mAh |
| Dimension | 49.20 x 42.60 x 28.80mm |
Stocks
Batteri for Burley Gas Fire BAT4240 7.2 V 1500 mAh