Batteri for Cecotec Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution H 91046 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.10 x 37.10 x 21.00mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 351 g /12.38 oz
Net Weight: 201 g /7.09 oz
EAN: 4894128214182
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cecotec | Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash, Rockstar Deepclean, Rockstar Deepclean Essential, Rockstar Deepclean Max |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cecotec | 91046, N160-4S1P |
Mer information
| Vikt | 0.351000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214182 |
| Erstatter varenummer | 91046, N160-4S1P |
| Passer til | Cecotec Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution Home&Wash, Rockstar Deepclean, Rockstar Deepclean Essential, Rockstar Deepclean Max |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.10 x 37.10 x 21.00mm |
Stocks
Batteri for Cecotec Conga 11090, Conga 11090 Spin Revolution H 91046 14.4 V 2600 mAh