Batteri for Dreame R10 V2309-7S1P-BCA 25.2 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: White
Dimensions: 147.60 x 81.00 x 35.00mm
Rate: 63 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 662 g /23.35 oz
Net Weight: 482 g /17.00 oz
EAN: 4894128217473
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | R10 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | V2309-7S1P-BCA |
Mer information
| Vikt | 0.662000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217473 |
| Erstatter varenummer | V2309-7S1P-BCA |
| Passer til | Dreame R10 |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 147.60 x 81.00 x 35.00mm |
Stocks
Batteri for Dreame R10 V2309-7S1P-BCA 25.2 V 2500 mAh