Batteri for Electrolux EFP61712, EFP61712A, EFP61713, EFP61714 WKZS21625PG-25 21.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 163.30 x 66.10 x 51.30mm
Rate: 54 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 619 g /21.83 oz
Net Weight: 439 g /15.49 oz
EAN: 4894128217466
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Electrolux | EFP61712, EFP61712A, EFP61713, EFP61714, Ultimatehome 600 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Electrolux | WKZS21625PG-25 |
Mer information
| Vikt | 0.619000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217466 |
| Erstatter varenummer | WKZS21625PG-25 |
| Passer til | Electrolux EFP61712, EFP61712A, EFP61713, EFP61714, Ultimatehome 600 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 163.30 x 66.10 x 51.30mm |
Stocks
Batteri for Electrolux EFP61712, EFP61712A, EFP61713, EFP61714 WKZS21625PG-25 21.6 V 2500 mAh