Batteri for Fluke BT510, BT510/WWG, BT520/WWG, BT521, BT521/WW 4542300 7.2 V 3250 mAh
Beskrivning
Capacity: 3250 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 93.60 x 42.00 x 24.10mm
Rate: 23.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 189 g /6.67 oz
Net Weight: 119 g /4.20 oz
EAN: 4894128206330
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Fluke | BT510, BT510/WWG, BT520/WWG, BT521, BT521/WWG |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Fluke | 4542300, BP500 |
Mer information
| Vikt | 0.189000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128206330 |
| Erstatter varenummer | 4542300, BP500 |
| Passer til | Fluke BT510, BT510/WWG, BT520/WWG, BT521, BT521/WWG |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 3250 mAh |
| Producent | Fluke |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 93.60 x 42.00 x 24.10mm |
Stocks
Batteri for Fluke BT510, BT510/WWG, BT520/WWG, BT521, BT521/WW 4542300 7.2 V 3250 mAh