Batteri for Rohde & Schwarz FPH-B29, FPH-B100, FPH-B100 type N NF2040XD 10.8 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 10.8 V
Color: Black
Dimensions: 150.50 x 59.40 x 22.40mm
Rate: 56.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 471 g /16.61 oz
Net Weight: 321 g /11.32 oz
EAN: 4894128213185
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Rohde & Schwarz | FPH-B29 , FPH-B100, FPH-B100 type N RF , FPH-K7, FPH-K19, FPH-K29, FPH-K43, FPH-K57, FPH-K105 EMF , FSH-Z14, HA-Z223, HA-Z350 |
| Keysight | U1610A, U1620A |
| Olympus | EPOCH 650 |
| Defelsko | PosiTest HHD |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Keysight | NF2040XD, U1572A |
| Olympus | 600-BAT-L-2, 100559-05, U876005B |
| Defelsko | HDDBATTERY, NF2040QE34, RRC2040-2 |
Mer information
| Vikt | 0.471000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128213185 |
| Erstatter varenummer | NF2040XD, U1572A, 600-BAT-L-2, 100559-05, U876005B, HDDBATTERY, NF2040QE34, RRC2040-2 |
| Passer til | Rohde & Schwarz FPH-B29, FPH-B100, FPH-B100 type N RF, FPH-K7, FPH-K19, FPH-K29, FPH-K43, FPH-K57, FPH-K105 EMF, FSH-Z14, HA-Z223, HA-Z350; Keysight U1610A, U1620A; Olympus EPOCH 650; Defelsko PosiTest HHD |
| Spänning | 10.8 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Producent | Olympus |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 150.50 x 59.40 x 22.40mm |
Stocks
Batteri for Rohde & Schwarz FPH-B29, FPH-B100, FPH-B100 type N NF2040XD 10.8 V 5200 mAh