Batteri for Solac Solac AE2529, AE2529 2JG S00001987 29.6 V 3500 mAh
Beskrivning
Capacity: 3500 mAh
Voltage: 29.6 V
Color: Black
Dimensions: 81.00 x 62.00 x 79.30mm
Rate: 103.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 610 g /21.52 oz
Net Weight: 420 g /14.82 oz
EAN: 4894128223108
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Solac | AE2529, AE2529 2JG |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Solac | S00001987 |
Mer information
| Vikt | 0.610000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128223108 |
| Erstatter varenummer | S00001987 |
| Passer til | Solac AE2529, AE2529 2JG |
| Spänning | 29.6 V |
| Kapacitet | 3500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 81.00 x 62.00 x 79.30mm |
Stocks
Batteri for Solac Solac AE2529, AE2529 2JG S00001987 29.6 V 3500 mAh