Batteri for Taurus Esential 25.6, Unlimited 29 091233 29.6 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 29.6 V
Color: Blue
Dimensions: 86.00 x 67.30 x 66.50mm
Rate: 74 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 550 g /19.40 oz
EAN: 4894128227892
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Taurus | Esential 25.6, Unlimited 29 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Taurus | 091233, 091233000 |
Mer information
| Vikt | 0.550000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227892 |
| Erstatter varenummer | 091233, 091233000 |
| Passer til | Esential 25.6, Unlimited 29 |
| Spänning | 29.6 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 86.00 x 67.30 x 66.50mm |
Stocks
Batteri for Taurus Esential 25.6, Unlimited 29 091233 29.6 V 2500 mAh