Batteri for Dremel 1100LI, Driver 1120, 1100-25, Stylus 1100, 2.610.013.393 7.2 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 66.00 x 37.10 x 18.60mm
Rate: 18.72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 118 g /4.16 oz
Net Weight: 93 g /3.28 oz
EAN: 4894128182702
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dremel | 1100LI, Driver 1120, 1100-25, Stylus 1100, 1120 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dremel | 2.610.013.393, 2.610.930.072 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.118000 |
| Passer til | Dremel 1100LI, Driver 1120, 1100-25, Stylus 1100, 1120 |
| Erstatter varenummer | 2.610.013.393, 2.610.930.072 |
| EAN | 4894128182702 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | DREMEL |
| Dimension | 66.00 x 37.10 x 18.60mm |
Stocks
Batteri for Dremel 1100LI, Driver 1120, 1100-25, Stylus 1100, 2.610.013.393 7.2 V 2600 mAh