Batteri for Bosch GBM 12VES-2, GSB 12VSP-2, GSB 12 VSP-3, GBM BPT1004 12 V 3300 mAh
Beskrivning
Capacity: 3300 mAh
Voltage: 12 V
Color: Black
Dimensions: 108.91 x 53.34 x 113.60mm
Rate: 39.6 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 957.4 g /33.77 oz
Net Weight: 677.4 g /23.89 oz
EAN: 4894128073987
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | GBM 12VES-2, GSB 12VSP-2, GSB 12 VSP-3, GBM 12VE, GBM 12VES, GBM 12VEBS, GBM 12VESP, GSB 12VE, GSB 12VES, GSB 12VESB, GSB 12VESP, GSR 12VE, GSR 12VES, IASR 2490 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | BPT1004, BH1204, 2 607 335 158, 2 607 335 021, 2 607 355 014, 2 607 335 180 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.957400 |
| Passer til | Bosch GBM 12VES-2, GSB 12VSP-2, GSB 12 VSP-3, GBM 12VE, GBM 12VES, GBM 12VEBS, GBM 12VESP, GSB 12VE, GSB 12VES, GSB 12VESB, GSB 12VESP, GSR 12VE, GSR 12VES, IASR 2490 |
| Erstatter varenummer | BPT1004, BH1204, 2 607 335 158, 2 607 335 021, 2 607 355 014, 2 607 335 180 |
| EAN | 4894128073987 |
| Spänning | 12 V |
| Kapacitet | 3300 mAh |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 108.91 x 53.34 x 113.60mm |
Stocks
Batteri for Bosch GBM 12VES-2, GSB 12VSP-2, GSB 12 VSP-3, GBM BPT1004 12 V 3300 mAh