Batteri for Bosch 11536C, 11536C-1, 11536C-2, 11536VSR, 1651K, BAT836 36 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 36 V
Color: Black
Dimensions: 142.06 x 82.00 x 97.10mm
Rate: 144 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 1446 g /51.01 oz
Net Weight: 1166 g /41.13 oz
EAN: 4894128078302
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | 11536C, 11536C-1, 11536C-2, 11536VSR, 1651K, 1671B, 1671K, 18636-01, 18636-02, 18636-03, 38636-01, GBH 36 V-Li, GBH 36 VF-Li, GKS 36 V-LI, GSA 36 V-LI, GSB 36 V-Li, GSR 36 V-Li, DDH361-01, HDH361-01, RH328VC-36K, 1651B |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | BAT836, BAT840, D-70771, 2 607 336 003, 2 607 336 004, 2 607 336 107, 2 607 336 108, BAT810, BAT838 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 1.446000 |
| Passer til | Bosch 11536C, 11536C-1, 11536C-2, 11536VSR, 1651K, 1671B, 1671K, 18636-01, 18636-02, 18636-03, 38636-01, GBH 36 V-Li, GBH 36 VF-Li, GKS 36 V-LI, GSA 36 V-LI, GSB 36 V-Li, GSR 36 V-Li, DDH361-01, HDH361-01, RH328VC-36K, 1651B |
| Erstatter varenummer | BAT836, BAT840, D-70771, 2 607 336 003, 2 607 336 004, 2 607 336 107, 2 607 336 108, BAT810, BAT838 |
| EAN | 4894128078302 |
| Spänning | 36 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 142.06 x 82.00 x 97.10mm |
Stocks
Batteri for Bosch 11536C, 11536C-1, 11536C-2, 11536VSR, 1651K, BAT836 36 V 4000 mAh