Batteri for Makita 40V MAX XGT, CF001G, DF001G, GA003G, GA005G 191L29-0 40 V 6000 mAh
Beskrivning
Capacity: 6000 mAh
Voltage: 40 V
Color: Black
Dimensions: 152.60 x 78.70 x 96.30mm
Rate: 240 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 1440 g /50.79 oz
Net Weight: 1250 g /44.09 oz
EAN: 4894128182047
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Makita | 40V MAX XGT, CF001G, DF001G, GA003G, GA005G, GA011G, GA013G, HP001G, HR001G, HR003G, HS004G, TD001G, UB001G, W001G |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Makita | 191L29-0, BL4020, BL4025, BL4030, BL4040, BL4050F, BL4060, BL4080F |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 1.440000 |
| Passer til | Makita 40V MAX XGT, CF001G, DF001G, GA003G, GA005G, GA011G, GA013G, HP001G, HR001G, HR003G, HS004G, TD001G, UB001G, W001G |
| Erstatter varenummer | 191L29-0, BL4020, BL4025, BL4030, BL4040, BL4050F, BL4060, BL4080F |
| EAN | 4894128182047 |
| Spänning | 40 V |
| Kapacitet | 6000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Makita |
| Dimension | 152.60 x 78.70 x 96.30mm |
Stocks
Batteri for Makita 40V MAX XGT, CF001G, DF001G, GA003G, GA005G 191L29-0 40 V 6000 mAh