Batteri for Bosch GDS 18V, GCM 18V-216, GCM 18V-305 GDC, GTS 1 1600A016GB 18 V 8000 mAh
Beskrivning
Capacity: 8000 mAh
Voltage: 18 V
Color: Black/Red
Dimensions: 118.00 x 76.60 x 74.60mm
Rate: 144 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 1084 g /38.24 oz
Net Weight: 894 g /31.53 oz
EAN: 4894128174332
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | GDS 18V, GCM 18V-216, GCM 18V-305 GDC, GTS 18V-216, GKS 18V-68 C, GKS 18V-68 GC, GKT 18V-52 GC, GWX 18V-15 C, GWS18V-15C, GSB 18V-150 C, GDS 18V-1050 H, GDS 18V-1000, GBH 18V-45 C, GBH 18V-36 C, GBH 18V-34 CF, GSA 18V-LI C, GKM 18V-Li, GKS 18V-57(Solo) Cordless Circular Saw, GSA 18V-LI (solo) Cordless Sabre Saw, GST 18V-LI S, GSR 18V-6, GSR18V110C |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 1600A016GB, ProCORE18V |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 1.084000 |
| Passer til | Bosch GDS 18V, GCM 18V-216, GCM 18V-305 GDC, GTS 18V-216, GKS 18V-68 C, GKS 18V-68 GC, GKT 18V-52 GC, GWX 18V-15 C, GWS18V-15C, GSB 18V-150 C, GDS 18V-1050 H, GDS 18V-1000, GBH 18V-45 C, GBH 18V-36 C, GBH 18V-34 CF, GSA 18V-LI C, GKM 18V-Li, GKS 18V-57(Solo) Cordless Circular Saw, GSA 18V-LI (solo) Cordless Sabre Saw, GST 18V-LI S, GSR 18V-6, GSR18V110C |
| Erstatter varenummer | 1600A016GB, ProCORE18V |
| EAN | 4894128174332 |
| Spänning | 18 V |
| Kapacitet | 8000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 118.00 x 76.60 x 74.60mm |
Stocks
Batteri for Bosch GDS 18V, GCM 18V-216, GCM 18V-305 GDC, GTS 1 1600A016GB 18 V 8000 mAh