Batteri for Bosch BBH21633/01, BBH21633/02, BBH21633/03, BBH21 11008880 16.8 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 16.8 V
Color: Green
Dimensions: 99.00 x 88.00 x 43.30mm
Rate: 30.24 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 666 g /23.49 oz
Net Weight: 596 g /21.02 oz
EAN: 4894128215370
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BBH21633/01, BBH21633/02, BBH21633/03, BBH21633/04, VXAS011V16 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 11008880 |
Mer information
| Vikt | 0.666000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128215370 |
| Erstatter varenummer | 11008880 |
| Passer til | Bosch BBH21633/01, BBH21633/02, BBH21633/03, BBH21633/04, VXAS011V16 |
| Spänning | 16.8 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 99.00 x 88.00 x 43.30mm |
Stocks
Batteri for Bosch BBH21633/01, BBH21633/02, BBH21633/03, BBH21 11008880 16.8 V 1800 mAh