Batteri for Bosch BHN16L, BHN16L/04, Move 16V 801BPV144-01 14.4 V 3500 mAh
Beskrivning
Capacity: 3500 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 79.50 x 93.50 x 57.00mm
Rate: 50.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 295 g /10.41 oz
Net Weight: 225 g /7.94 oz
EAN: 4894128221432
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | BHN16L, BHN16L/04, Move 16V |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 801BPV144-01 |
Mer information
| Vikt | 0.295000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221432 |
| Erstatter varenummer | 801BPV144-01 |
| Passer til | Bosch BHN16L, BHN16L/04, Move 16V |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 3500 mAh |
| Producent | Bosch |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 79.50 x 93.50 x 57.00mm |
Stocks
Batteri for Bosch BHN16L, BHN16L/04, Move 16V 801BPV144-01 14.4 V 3500 mAh