Batteri for Concept VP4380 42392243 18.5 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 18.5 V
Color: Blue
Dimensions: 136.00 x 55.00 x 19.00mm
Rate: 48.1 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 390 g /13.76 oz
Net Weight: 240 g /8.47 oz
EAN: 4894128219774
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Concept | VP4380 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Concept | 42392243 |
Mer information
| Vikt | 0.390000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128219774 |
| Erstatter varenummer | 42392243 |
| Passer til | Concept VP4380 |
| Spänning | 18.5 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 136.00 x 55.00 x 19.00mm |
Stocks
Batteri for Concept VP4380 42392243 18.5 V 2600 mAh