Batteri for Crestron MT-500C, MT-500C-RF, TSU6010 MT-500C-BTP 4.8 V 700 mAh
Beskrivning
Capacity: 700 mAh
Voltage: 4.8 V
Color: Green
Dimensions: 46.90 x 41.30 x 10.50mm
Rate: 3.36 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 110 g /3.88 oz
Net Weight: 85 g /3.00 oz
EAN: 4894128058052
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Crestron | MT-500C, MT-500C-RF, TSU6010 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Crestron | MT-500C-BTP |
Mer information
| Vikt | 0.110000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128058052 |
| Erstatter varenummer | MT-500C-BTP |
| Passer til | Crestron MT-500C, MT-500C-RF, TSU6010 |
| Spänning | 4.8 V |
| Kapacitet | 700 mAh |
| Dimension | 46.90 x 41.30 x 10.50mm |
Stocks
Batteri for Crestron MT-500C, MT-500C-RF, TSU6010 MT-500C-BTP 4.8 V 700 mAh