Batteri for Crestron TPMC-3X Touchpanel, PTX3, MTX-3, Prodigy TPMC-3X-BTP 3.7 V 1000 mAh
Beskrivning
Capacity: 1000 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 67.70 x 31.90 x 4.40mm
Rate: 3.7 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 41.2 g /1.45 oz
Net Weight: 16.2 g /0.57 oz
EAN: 4894128079859
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Crestron | TPMC-3X Touchpanel, PTX3, MTX-3, Prodigy PTX3, TPMC-3X-L |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Crestron | TPMC-3X-BTP, LPPCZRST1S1P |
Mer information
| Vikt | 0.041200 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128079859 |
| Erstatter varenummer | TPMC-3X-BTP, LPPCZRST1S1P |
| Passer til | Crestron TPMC-3X Touchpanel, PTX3, MTX-3, Prodigy PTX3, TPMC-3X-L |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 1000 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 67.70 x 31.90 x 4.40mm |
Stocks
Batteri for Crestron TPMC-3X Touchpanel, PTX3, MTX-3, Prodigy TPMC-3X-BTP 3.7 V 1000 mAh