Batteri for Dell Inspiron 1410, Vostro 1014, Vostro 1015, Vost 312-0818 11.1 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 205.85 x 55.91 x 20.00mm
Rate: 48.84 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 457.4 g /16.13 oz
Net Weight: 307.4 g /10.84 oz
EAN: 4894128035763
6 Cells
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 1410, Vostro 1014, Vostro 1015, Vostro A840, Vostro A860, Vostro A860n, Vostro 1014N, Vostro 1015N, Vostro1088, Vostro 1088n |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0818, 451-10673, F286H, F287F, F287H, R988H, 0F286H, 0F287H, 0G066H, 0G069H, 0R988H, DP-01072009, DP-07292008, G066H, G069H, PP37L, PP38L, QU-080807001, QU-080807002, QU-080807003, QU-080807004, QU-080917001 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.457400 |
| Erstatter varenummer | 312-0818, 451-10673, F286H, F287F, F287H, R988H, 0F286H, 0F287H, 0G066H, 0G069H, 0R988H, DP-01072009, DP-07292008, G066H, G069H, PP37L, PP38L, QU-080807001, QU-080807002, QU-080807003, QU-080807004, QU-080917001 |
| Passer til | Dell Inspiron 1410, Vostro 1014, Vostro 1015, Vostro A840, Vostro A860, Vostro A860n, Vostro 1014N, Vostro 1015N, Vostro1088, Vostro 1088n |
| EAN | 4894128035763 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 205.85 x 55.91 x 20.00mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 1410, Vostro 1014, Vostro 1015, Vost 312-0818 11.1 V 4400 mAh