Batteri for Dell Inspiron 1525, Inspiron 1526, Inspiron 1545, GP952 11.1 V 6600 mAh
Beskrivning
Capacity: 6600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 221.50 x 74.60 x 23.40mm
Rate: 73.26 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 605.9 g /21.37 oz
Net Weight: 455.9 g /16.08 oz
EAN: 4894128027959
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 1525, Inspiron 1526, Inspiron 1545, Inspiron 1546, Vostro 500 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | GP952, 0GW252, GW252, 312-0625, 312-0626, 312-0634, 312-0633, 451-10478, 451-10533, D608H, RN873, 312-0566, 312-0567, 612-0663, 312-0664, 451-10473, 451-10474, 451-10528, 451-10529, GP975, HP297, PU556, PU563, RU586, TT485, XT828, GW240, X284G |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.605900 |
| Erstatter varenummer | GP952, 0GW252, GW252, 312-0625, 312-0626, 312-0634, 312-0633, 451-10478, 451-10533, D608H, RN873, 312-0566, 312-0567, 612-0663, 312-0664, 451-10473, 451-10474, 451-10528, 451-10529, GP975, HP297, PU556, PU563, RU586, TT485, XT828, GW240, X284G |
| Passer til | Dell Inspiron 1525, Inspiron 1526, Inspiron 1545, Inspiron 1546, Vostro 500 |
| EAN | 4894128027959 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 6600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 221.50 x 74.60 x 23.40mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 1525, Inspiron 1526, Inspiron 1545, GP952 11.1 V 6600 mAh