Batteri for Dell Inspiron 2000, Inspiron 2100, Inspiron 2800, 21KEV 11.1 V 3600 mAh
Beskrivning
Capacity: 3600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Dark Grey
Dimensions: 262.40 x 69.30 x 12.80mm
Rate: 39.96 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 260 g /9.17 oz
EAN: 4894128011118
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 2000, Inspiron 2100, Inspiron 2800, Latitude Ls 400, Ls Series, Latitude LS400, Latitude LSH, Latitude LST, Latitude LST C400ST |
| Gateway | Solo 3350 700, Solo 3350 deluxe 700, Solo 3350 Special 600, Solo 3350 Special deluxe 600, Solo 3350cs 600, Solo 3350cs deluxe 600, Solo 3300/3300 Deluxe |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 21KEV, 2834T, 312-7209, 451-10017, 4834T, 5819U, 942RV, BAT-LS, IM-M150269, IM-M150269-GB |
| Gateway | 0483T, 21KEV, 2834T, 312-7206, 312-7207, 312-7209, 4834T, 5819U, 6500493, 942RV, DL-2100L, DL-2800L, DL-L400L, GT-3300L, APS BL1045 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.260000 |
| Erstatter varenummer | 21KEV, 2834T, 312-7209, 451-10017, 4834T, 5819U, 942RV, BAT-LS, IM-M150269, IM-M150269-GB, 0483T, 312-7206, 312-7207, 6500493, DL-2100L, DL-2800L, DL-L400L, GT-3300L, APS BL1045 |
| Passer til | Dell Inspiron 2000, Inspiron 2100, Inspiron 2800, Latitude Ls 400, Ls Series, Latitude LS400, Latitude LSH, Latitude LST, Latitude LST C400ST; Gateway Solo 3350 700, Solo 3350 deluxe 700, Solo 3350 Special 600, Solo 3350 Special deluxe 600, Solo 3350cs 600, Solo 3350cs deluxe 600, Solo 3300/3300 Deluxe |
| EAN | 4894128011118 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 3600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 262.40 x 69.30 x 12.80mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 2000, Inspiron 2100, Inspiron 2800, 21KEV 11.1 V 3600 mAh