Batteri for Dell Inspiron 2600, Inspiron 2650, Smart PC100N, W 1G222 14.8 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Dark Grey
Dimensions: 120.70 x 111.50 x 20.10mm
Rate: 65.12 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 541.5 g /19.10 oz
Net Weight: 391.5 g /13.81 oz
EAN: 4894128011224
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron 2600, Inspiron 2650, Smart PC100N, Winbook N4 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 1G222, 2G218, 2G248, 2N135, 312-0022, 312-0058, 7F948, 8F867, 8F871, 8F967, BAT-I2600, BAT3151L8, BATACY13L8, IM-M150290-GB |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.541500 |
| Erstatter varenummer | 1G222, 2G218, 2G248, 2N135, 312-0022, 312-0058, 7F948, 8F867, 8F871, 8F967, BAT-I2600, BAT3151L8, BATACY13L8, IM-M150290-GB |
| Passer til | Dell Inspiron 2600, Inspiron 2650, Smart PC100N, Winbook N4 |
| EAN | 4894128011224 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 120.70 x 111.50 x 20.10mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron 2600, Inspiron 2650, Smart PC100N, W 1G222 14.8 V 4400 mAh