Batteri for Dell Inspiron Mini 10 1012, Inspiron Mini 1012, In T96F2 11.1 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: White
Dimensions: 205.50 x 61.59 x 22.02mm
Rate: 48.84 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 467.6 g /16.49 oz
Net Weight: 317.6 g /11.20 oz
EAN: 4894128043072
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Inspiron Mini 10 1012, Inspiron Mini 1012, Inspiron ini 1012 N450, Inspiron Mini 1012 464-1012, Inspiron iM1012-571OBK, Inspiron iM1012-687AWH Mini 1012, Inspiron iM1012-687CRD Mini 1012, Inspiron iM1012-687JGN Mini 1012, Inspiron iM1012-687IBU Mini 1012, Inspiron iM1012-687PPK Mini 1012, Inspiron iM1012-687OBK Mini 1012, Inspiron iM1012-738CRD Mini 1012, Inspiron iM1012-738IBU Mini 1012, Inspiron iM1012-799CRD Mini 1012, Inspiron iM1012-799IBU Mini 1012, Inspiron iM1012-799AWH Mini 1012, Inspiron iM1012-799OBK Mini 1012, Inspiron iM1012-1243IBU Mini 1012, Inspiron Mini 1018, Inspiron iM1018 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | T96F2, CMP3D, 3K4T8, NJ644, 2T6K2, 854TJ, 312-0966, 312-0967, G9PX2, 8PY7N, A3580082, A3582339, KMP21, MGW5K, 453-10184, 3G0X8 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.467600 |
| Erstatter varenummer | T96F2, CMP3D, 3K4T8, NJ644, 2T6K2, 854TJ, 312-0966, 312-0967, G9PX2, 8PY7N, A3580082, A3582339, KMP21, MGW5K, 453-10184, 3G0X8 |
| Passer til | Dell Inspiron Mini 10 1012, Inspiron Mini 1012, Inspiron ini 1012 N450, Inspiron Mini 1012 464-1012, Inspiron iM1012-571OBK, Inspiron iM1012-687AWH Mini 1012, Inspiron iM1012-687CRD Mini 1012, Inspiron iM1012-687JGN Mini 1012, Inspiron iM1012-687IBU Mini 1012, Inspiron iM1012-687PPK Mini 1012, Inspiron iM1012-687OBK Mini 1012, Inspiron iM1012-738CRD Mini 1012, Inspiron iM1012-738IBU Mini 1012, Inspiron iM1012-799CRD Mini 1012, Inspiron iM1012-799IBU Mini 1012, Inspiron iM1012-799AWH Mini 1012, Inspiron iM1012-799OBK Mini 1012, Inspiron iM1012-1243IBU Mini 1012, Inspiron Mini 1018, Inspiron iM1018 |
| EAN | 4894128043072 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 205.50 x 61.59 x 22.02mm |
Stocks
Batteri for Dell Inspiron Mini 10 1012, Inspiron Mini 1012, In T96F2 11.1 V 4400 mAh