Batteri for Dell Latitude D620 451-10297 11.1 V 6600 mAh
Beskrivning
Capacity: 6600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Metallic grey
Dimensions: 185.10 x 66.45 x 19.10mm
Rate: 73.26 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 645 g /22.75 oz
Net Weight: 495 g /17.46 oz
EAN: 4894128026358
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Latitude D620 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 451-10297, 451-10298, 451-10299, JD648, 312-0653, RC126, 310-9080, 312-0384, NT379 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.645000 |
| Erstatter varenummer | 451-10297, 451-10298, 451-10299, JD648, 312-0653, RC126, 310-9080, 312-0384, NT379 |
| Passer til | Dell Latitude D620 |
| EAN | 4894128026358 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 6600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 185.10 x 66.45 x 19.10mm |
Stocks
Batteri for Dell Latitude D620 451-10297 11.1 V 6600 mAh