Batteri for Dell Latitude D810, Precision M70 310-5351 11.1 V 6600 mAh
Beskrivning
Capacity: 6600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Metallic grey
Dimensions: 180.00 x 74.00 x 20.00mm
Rate: 73.26 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 579 g /20.42 oz
Net Weight: 429 g /15.13 oz
EAN: 4894128011194
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Latitude D810, Precision M70 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 310-5351, 312-0279, C5331, F5608, G5226, Y4367 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.579000 |
| Erstatter varenummer | 310-5351, 312-0279, C5331, F5608, G5226, Y4367 |
| Passer til | Dell Latitude D810, Precision M70 |
| EAN | 4894128011194 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 6600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 180.00 x 74.00 x 20.00mm |
Stocks
Batteri for Dell Latitude D810, Precision M70 310-5351 11.1 V 6600 mAh