Batteri for Dell Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E432 312-0822 11.1 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Metallic Grey
Dimensions: 209.69 x 60.17 x 23.28mm
Rate: 48.84 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 452.5 g /15.96 oz
Net Weight: 302.5 g /10.67 oz
EAN: 4894128041528
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E4320, Latitude E4400 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0822, FM332, FM338, HW905, XX327, XX337, 0FX8X, 312-0823, 312-9955, 451-10636, 451-10638, 451-11459451-11460, 451-11493, 451-11494, 451-11495, 453-10039 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.452500 |
| Erstatter varenummer | 312-0822, FM332, FM338, HW905, XX327, XX337, 0FX8X, 312-0823, 312-9955, 451-10636, 451-10638, 451-11459451-11460, 451-11493, 451-11494, 451-11495, 453-10039 |
| Passer til | Dell Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E4320, Latitude E4400 |
| EAN | 4894128041528 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 209.69 x 60.17 x 23.28mm |
Stocks
Batteri for Dell Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E432 312-0822 11.1 V 4400 mAh