Batteri for Dell Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E432 312-0822 11.1 V 6600 mAh
Beskrivning
Capacity: 6600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Metallic Grey
Dimensions: 209.53 x 60.82 x 41.68mm
Rate: 73.26 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 624 g /22.01 oz
Net Weight: 444 g /15.66 oz
EAN: 4894128068860
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E4320, Latitude E4400 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0822, 312-0823, FM332, FM338, HW905, XX327, XX337, 0FX8X, 312-9955, 451-10636, 451-10638, 451-11459451-11460, 451-11493, 451-11494, 451-11495, 453-10039 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.624000 |
| Erstatter varenummer | 312-0822, 312-0823, FM332, FM338, HW905, XX327, XX337, 0FX8X, 312-9955, 451-10636, 451-10638, 451-11459451-11460, 451-11493, 451-11494, 451-11495, 453-10039 |
| Passer til | Dell Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E4320, Latitude E4400 |
| EAN | 4894128068860 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 6600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 209.53 x 60.82 x 41.68mm |
Stocks
Batteri for Dell Latitude E4300, Latitude E4310, Latitude E432 312-0822 11.1 V 6600 mAh