Batteri for Dell Latitude LST C400ST, Latitude L400, Latitude 09H348 14.8 V 1900 mAh
Beskrivning
Capacity: 1900 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Metallic Grey
Dimensions: 228.60 x 64.00 x 14.60mm
Rate: 28.12 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 140 g /4.94 oz
EAN: 4894128011279
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Latitude LST C400ST, Latitude L400, Latitude Ls, Latitude LST, Inspiron 2000, Inspiron 2800, Latitude LS400, Inspiron 2100 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 09H348, 0J245, 0J256, 0J268, 1J989, 1K300, 312-0025, 312-4609, 3J426, 451-10064, 4E368, 4E369, 4K001, 8H663, 9H348, 9H350, BDM01, Y0475 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.140000 |
| Erstatter varenummer | 09H348, 0J245, 0J256, 0J268, 1J989, 1K300, 312-0025, 312-4609, 3J426, 451-10064, 4E368, 4E369, 4K001, 8H663, 9H348, 9H350, BDM01, Y0475 |
| Passer til | Dell Latitude LST C400ST, Latitude L400, Latitude Ls, Latitude LST, Inspiron 2000, Inspiron 2800, Latitude LS400, Inspiron 2100 |
| EAN | 4894128011279 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 1900 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 228.60 x 64.00 x 14.60mm |
Stocks
Batteri for Dell Latitude LST C400ST, Latitude L400, Latitude 09H348 14.8 V 1900 mAh